Konferans koltuğu tamiri

Konferans koltuğu tamiri faaliyeti yapılırken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli nokta vardır. Bu noktalar ancak konferans koltuğununun imalatını profesyonel kadroları ile yapan firmalar tarafından yapıldığı takdirde hayata geçirilebilir. firmamız tüm konferans koltuğu modellerine uygun, hem üretim hem de tamir bültenleri ile deforme olmuş tüm konferans koltuğu modellerini yeniden hayata döndürüyor. Peki bir konferans koltuğu tamiri projesi nasıl belirlenmelidir?

konferans koltuğu tamiri
konferans koltuğu montaj ve bakım
konferans koltuğu tamiri
konferans koltuğu tamiri
  • Konferans salonun teknik ve mimari alt yapısı iyi belirlenmeli
  • Konferans salonunu mevcut tahliye ve yerleşim projesi incelenmeli
  • Konferans koltuğu deformasyon kaynaklarının neler olduğu uzman bir ekip tarafından tespit edilmeli
  • Konferans koltuğu deformasyonlarının imalata dayala mı yoksa kullanıma dayalı mı olduğu tespit edilmeli
  • Konferans koltuğunun oturum sistemleri iyi kontrol edildikten sonra eksik veya gizli hatalar tespit edilmelidir.
  • Konferans koltuğunun hangi amaçla kullanıldığının ve nasıl bir performans beklenildiğinin belirlenmesi gerekir. zira ilk okulların kullanması gereken bir konferans koltuğunun liselere verilmesi vb
  • konferans koltuk tamiri projesinin belirlenmesi ve çalışmaya başlanması
konferans koltuğu tamiri
konferans koltuğu yüz değişimi
konferans koltuğu tamiri
konferans koltuğu periyodik bakım

Her model ve marka konferans koltuğu tamiri, konferans salonu koltuk tamiri, konferans koltuk parçaları, konferans koltuk imalatı konferans salonu yapım, hizmetini Türkiye geneli hizmet veriyoruz. Zamanla deforme olan konferans koltuklarınızı artık çöpe atmaya son çünkü firamamız sizler için en doğru çözümleri kapınıza getiriyor.

Konferans koltuk tamiri için kullandığımız tüm yedek parçalar birinci sınıf imalatımız olup parçaların tamamı stoklarımızda mevcut olup ayn gün anlaşmalı kargo ile gönderiyoruz uygun fiyat, üstün kalite, dürüst, güvenilir ticareti ilke edinmiştir firmamız . 0216 574 46 40 Gsm 0532 709 30 28

Konferans koltuk tamiri, Konferans Salonu Koltukları tamiri, Sinema koltukları tamiri ve konferans koltuklarında kullanılan konferans koltuk plastikleri, konferans koltuk oturak süngeri, konferans koltuk yüz değişimi koltuk metal ayak gibi parçaların, istediğiniz adet ve özelliklere göre üretimi ve satışını yapmaktayız.

konferans koltuğu tamiri
Konferans koltuğu tamiri proje 2020

Konferans koltuğu yedek parçaları, sinema koltuğu yedek parçaları ve okul sırası yedek parçaları çeşitleri üretmekte olan firmamız, konferans koltukları, konferans koltuk yedek parçaları okul sırası yedek parçaları, okul sırası plastikleri, üniversite amfileri sinema koltukları gibi, geniş ürün yelpazesi ve sürekli yeniliklere imza atan uzman teknik ekibiyle sektörde lider firma yolunda hızla ilerlemektedir.

konferans koltuğu tamiri
Konferans Koltuğu Tamiri proje 2020

İmal ettiğimiz konferans koltuklarında, konferans koltuk yedek parçaları ve okul sıra yedek parcaları öncelik olarak kalite, dayanıklı ve zamanında garantili teslimatı ilke edinmiştir. Tüm konferans koltuğu yedek parça satışlarımızı öncelik tespitlerinden geçirdikten sonra gerçekleştiriyor ve sizleri olası mağduriyetlerden kurtarıyoruz.

konferans koltuk tamiri ve konferans koltuk yedek parçaları

Bu doğrultuda konferans koltuk tamiri ve konferans koltuğu yedek parça, okul sıra yedek parça ve okul sırası tamiri himzeti ile birlikte imal ettiğimiz ürünlerimizin çeşitleri şu özellikleri taşımaktadır poliüretan dökme süngerlerde yüksek kalite ve uzun ömürlülük, Alev almaya karşı duyarlılık yüksek dansitede ve terlemeye karşı hava kanallı sistem metal aksamlarında paslanmaya ve erozyona karşı elektrostatik toz boya dayanıklı plastik (oturak ve sırt) aksamlarında akustik özellik kırılma ve deformasyona karşı dayanıklılıktır.

Kullandığımız tüm yedek parça ve aksamlarımız geri dönüşüm ürünlerden değil kendi orjinal hammadde kaynaklarından elde edilir. Plastik enjeksiyon ürünlerimizde , firmamız hızlı ve sorunsuz ürün teslimatı yerinde hizmet-montaj konusun da da adında oldukça söz ettirmektedir.

Konferans koltuğu tamiri ve konferans koltuğu yedek parça imalatı
Konferans koltuğu yedek parça imalatı

Konferans koltuk yedek parça ve konferans salonu yapımında sektöründe firmamız fabrikasyon üretimiyle müşterilerin taleplerini zamanında karşılaya bilmekte ilke edinmiştir.

Firmamız konferans koltuk yedek parça üretiminde 400 adet stok ile faaliyet göstermektedir Türkiye geneline aynı gün kargo yapılmaktadır. Deforme olmuş konferans koltuklarınızı yeniliyor ve konferans koltuklarınızı tekrar kullanıma açıyoruz.

Konferans koltuğu tamiri ve teknik kadromuz

Konferans koltuğu çözümlerinde firmamız uzman teknik kadrosu ile sizlere en doğru ve ekonomik hizmeti sunmak ile kendisini sorumlu hisseder. Kırılan ve kullanılamayan konferans koltuklarınız için artık çözümsüzlük yok. Sizler için hazırladığımız çözüm bültenlerine artık bir telefon kadar yakınsınız, konferans koltuk tamiri ve yedek parça hizmetleri ile ilgili olarak bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Alan ofis ve uzman teknik kadrosu hem konferans koltuğu imalatından gelen bilgi birikimi hem de konferans salonu yapımı gibi alanlarda geniş deneyimleri ile sizlere en doğru konferans koltuğu tamiri hizmetini ve konferans koltuğu yedek parça hizmetini vermeye çalışır.

İLETİŞİM KEŞİF : 0553 465 60 64

FABRİKA : 0216 574 46 40