Konferans koltuğu tamiri ve Konferans salonu sistemleri

Konferans koltuğu tamiri tamiri ve yedek parçaların değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli nokta vardır. Bu noktalar ancak konferans koltuğununun imalatını profesyonel kadroları ile yapan firmalar tarafından yapıldığı takdirde hayata geçirilebilir. Firmamız tüm konferans koltuğu modellerine uygun, hem üretim hem de tamir yaparken orijinal yedek parçaları ile konferans koltuklarınızı yeniden hayata döndürüyor. Peki bir konferans koltuğu tamiri nasıl yapılmalıdır?

Öncelikle konferans koltuğunun montaj biçimine göre; gönye ve ölçü hataları, kullanım hataları, uygun yedek parça kullanıp kullanılmadığı tespit edilmelidir. Bir diğer husus tahliye koridorlarının yeterli büyüklükte ve ihtiyacı karşılayıp karşılamadığı tespit edilmelidir. En sonun da tüm tespitler ışığında konferans koltuğunun bakım ve onarım işlerine başlanabilir.

Konferans salonu tamiri ve Konferans salonu koltuk tamiri

Konferans salonu tamiri, konferans koltuklarının mekanik ve konferans koltuğu yedek parça değişimi ile sınırlı bir süreç değildir. Konferans salonu tadilatı hem konferans koltuklarının hem de konferans salonlarının genel mimari tadilat işleri ile ilgili profesyonel bir süreç gerektiriri. Konferans salonu koltuklarının tamiri işlemi tüm koltuk parçalarının tamiri olarak görülse de konferans koltuğunun montaj, kurulum ve yerleşimi gibi pek çok konuyu da ilgilendirir. Bunlar;

Konferans salonu tamiri ve Konferans salonu koltuk tamiri proje Ankara
  1. Konferans salonu koltuk tamiri ve bakımı
  2. Konferans salonu zemin tamiri ve bakımı
  3. Konferans salonu sahne ve perde tamiri ve bakımı
  4. Konferans salonu duvar akustik panel tamiri ve bakımıdır.

Neler yapıyoruz ?

Her model ve marka konferans koltuğu tamiri, konferans salonu koltuk tamiri, konferans koltuk parçaları imalatı, konferans koltuk imalatı, konferans salonu yapım hizmetlerin Türkiye genelinde gerçekleştiriyoruz. Zamanla deforme olan konferans koltuklarınızı artık çöpe atmaya son çünkü firmamız sizler için en doğru çözümleri kapınıza getiriyor.

Konferans koltuk tamiri için kullandığımız tüm yedek parçalar birinci sınıf hammadde özlerinden imalatımız olup, parçaların tamamı stoklarımızda bulunmaktadır. hızlı gönderim seçenekleri ile aynı gün anlaşmalı kargo firmalarımız ile gönderiyoruz. Firmamız, uygun fiyat, üstün kalite, dürüst, güvenilir ticareti ilke edinmiştir . 0216 574 46 40 Gsm 0532 709 30 28

konferans salonu. tamiri
Konferans salonu tamiri proje İzmir

Özel imalatı seçeneklerimiz ile ,konferans koltuk tamiri, konferans salonu koltukları tamiri, sinema koltukları tamiri ve konferans koltuklarında kullanılan konferans koltuk plastikleri, konferans koltuk oturak süngeri, konferans koltuk yüz değişimi ,koltuk metal ayak gibi parçaların, istediğiniz adet ve özelliklere göre üretimi ve satışını yapmaktayız.

İmal ettiğimiz konferans koltuklarında, konferans koltuk yedek parçaları ve okul sıra yedek parcaları öncelik olarak kalite, dayanıklı ve zamanında garantili teslimatı ilke edinmiştir. Tüm konferans koltuğu yedek parça satışlarımızı öncelik tespitlerinden geçirdikten sonra gerçekleştiriyor ve sizleri olası mağduriyetlerden kurtarıyoruz.

Konferans koltuğu yedek parçaları, sinema koltuğu yedek parçaları ve okul sırası yedek parçaları çeşitleri üretmekte olan firmamız, konferans koltukları, konferans koltuk yedek parçaları, okul sırası yedek parçaları, okul sırası plastikleri, üniversite amfileri, sinema koltukları gibi, geniş ürün yelpazesi ve sürekli yeniliklere imza atan uzman teknik ekibiyle sektörde lider firma yolunda hızla ilerlemektedir.

konferans koltuk tamiri ve konferans koltuk yedek parçaları

Bu doğrultuda konferans koltuk tamiri ve konferans koltuğu yedek parça, okul sıra yedek parça ve okul sırası tamiri hizmeti ile birlikte imal ettiğimiz ürünlerimizin çeşitleri şu özellikleri taşımaktadır;

  1. Poliüretan dökme süngerlerde yüksek kalite ve uzun ömürlülük,
  2. Alev almaya karşı duyarlılık yüksek dansite ve terlemeye karşı hava kanallı sistem
  3. Metal aksamlarında paslanmaya ve erozyona karşı elektrostatik toz boya
  4. Dayanıklı plastik (oturak ve sırt) aksamlarında akustik özellik
  5. Kırılma ve deformasyona karşı dayanıklılıktır.

Kullandığımız tüm yedek parça ve aksamlarımız geri dönüşüm ürünlerden değil kendi orjinal hammadde kaynaklarından elde edilir. Plastik enjeksiyon ürünlerimizde , firmamız hızlı ve sorunsuz ürün teslimatı yerinde hizmet-montaj konusun da da adında oldukça söz ettirmektedir.

Konferans koltuk yedek parça ve konferans salonu yapımında sektöründe firmamız fabrikasyon üretimiyle müşterilerin taleplerini zamanında karşılaya bilmekte ilke edinmiştir.

Firmamız konferans koltuk yedek parça üretiminde parça başına 400 adet stok ile faaliyet göstermektedir Türkiye geneline aynı gün kargo yapılmaktadır. Deforme olmuş konferans koltuklarınızı yeniliyor ve konferans koltuklarınızı tekrar kullanıma açıyoruz.