konferans koltuk tamiri ve konferans koltuk plastikleri imalatı , yedek parça temini hizmetleri, Konferans salonlarınızın koltuk tamiri, konferans koltuğu yedek parçaları, genel tadilat işleri, konferans salonu yapımı faaliyetlerini uzman ekibimiz ile birlikte zamanında titizlikle yapılmaktadır. konferans koltuğu parçaları, Türkiye’nin her yerine firmamız anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir. 
iletişim 0216 574 46 40 GSM 0532 709 30 28 0553 465 60 64 

Firmamız, konferans salonu koltuğunun yedek parça ve tamir bakım hizmetlerini hem kullandığı hammaddelerinin insan ve çevre sağlığına uygun olmasına hem de siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını en yüksek düzeyde karşılaması hedefi ile hurda geri dönüşüm hammaddelerden değil kaliteli ithal granül hammaddeler kullanır.

Konferans salonu koltuğu yedek parça temini firmamız tarafından her model konferans salonu koltuğu için temin edilebilir. Türkiye geneli hizmetimiz vardır.

konferans koltuk tamiri ve konferans koltuk parçaları

Firmamız konferans koltuk tamiri hizmeti ile sizlere tedarik ettiği konferans koltuğu oturak kapakları , konferans koltuğu sırt kapakları, konferans koltuğu yedek parçaları, konferans koltuğu yedek parçaları, koltuk mekanik aksamları,konferans koltuk parçaları, konferans koltuk parçalarını uzman karoları ile montajını geçekleştirir.

 Konferans koltuk yedek parçaları ile Konferans salonu koltuğu imalatı yapan firmamız, siz değerli müşterilerini eskiyen deforme olan mevcut konferans salonu koltuklarınızı, konferans salonu koltuğu yedek parça imalatı ,montajı ve dağıtımını yaparak sizleri ekonomik bütçeler ile yeni konferans salonu koltuklarına kavuşturur. 

Konferans salonu koltuğu yedek parça imalatı yapan firmamız, konferans salonu koltuklarının tüm aksam ve teknik bakım hizmetlerini de siz değerli müşterilerine en ekonomik bütçeler ile sunar.